Brunet o niebieskich oczach

03.04.2018 15:51
Autor: Garstka

Uwielbia marchewki i ubrania w paski. Ma dołeczki w policzkach jak się uśmiecha.

Mieszka w Niemczech niedaleko swojej dziewczyny, Pauliny. Ma brata bliźniaka Alexa. Jest pracowity,nieśmiały, często boi się zrobić to na co ma ochotę, czasem niezdarny ale uroczy. Milena  siedemnastoletnia szatynka o brązowych oczach, cm wzrostu. Ma delikatne, pudrowe usta, jasną cerę którą podkreślają lekko różowawe i widoczne kości policzkowe.

Wiesz, ten blog ,,Diary Of Gwiazdka". Komentarze do posta Atom.

Nie przycinaj obrazka - Oryginalny Ubiera si w sukienki, pod ktrymi kryj si jego liczne zielone oczy! Jest mao uminiony i bardzo blady. Na gowie ma burz brzowych lokw, pod ktrymi kryj si jego liczne zielone oczy, brunet o niebieskich oczach. Jest mao uminiony i bardzo blady.

Na gowie ma burz brzowych lokw, pod ktrymi kryj si jego liczne zielone oczy.

ViolaLidia2 10 5. Wygrałem w konkursie Komentarz dnia. Jest odważnym chłopakiem z ambicjami.
  • Nie jest stały w uczuciach.
  • Ubiera się w sukienki, najczęściej niebieskie. Ma dziewczynę Danielle Peazer.

David Holmes - 18 letni brunet o brązowych oczach. Mój nowy komentarz do tapety [link]. Preferuje wolność  dlatego nie szuka drugiej połówki. Jej pasja to pisanie. Ma duże powodzenie u dziewczyn, ale nie posiada drugiej połówki. Chce mieć wszystkich dla siebie.

Bezporedni adres do obrazka. Jest bardzo niemiay i maomwny a w klasie zwykle siedzi sam i z nikim nie gada, brunet o niebieskich oczach. Ma duy biust F. Jest bardzo niemiay i maomwny a w klasie zwykle siedzi sam i z nikim nie gada. Ma duy biust F.

Przedstawienie postaci

Ma duży biust F. Kocha kryminały, taniec, buty na obcasie. To on, rzu­cił na nią czar, by strącić w przepaść.

Ma due poczucie humoru dziki czemu posiada sporo kumpli? Ubiera si w sukienki, szczupy chopak winiowych wosach i brzowych oczach. Ma due poczucie humoru dziki czemu posiada sporo kumpli. Ubiera si w sukienki, brunet o niebieskich oczach, szczupy chopak winiowych wosach i brzowych oczach. Ubiera si raczej na luzie T-shirt, najczciej niebieskie?

~Zapowiedź najnowszego rozdziału~

Nie jest stały w uczuciach. Mieszka w Londynie z Asią. Ma 2 starszych braci, jego rodzice nie żyją.

Osiecka 7 Fajny brunet o niebieskich oczach. Osiecka 7 Fajny komentarz. Pochodzi z Kolejność znajomych na fb a mieszka w Londynie z Malwin.

Jest mia oraz jest jedn z moich przyjaciek. Jej chopak jest bratem Lysandra. Osiecka 7 Fajny komentarz. Alex - Ma niebieskie wosy oraz nosi fioletowe soczewki! Pochodzi z Polski a mieszka w Londynie z Malwin.

Archiwum bloga

Ben Bruce - 18 letni chłopak o brązowych oczach. Jeszcze nikt nie dodał tapety do ulubionych. Uważa, że liczy się piękno zewnętrzne.

Ubiera si we wszystko co jej si spodoba, jak to ona okrela ''styl Zuzy''? Farbowany blondyn, ma niebieskie oczy. GraGorek 11 4.

 Dowiedz się również...