Test ciazowy pozytywny slaba kreska

05.08.2018 15:51
Autor: Stawicki

Robi to coraz więcej kobiet na świecie! Wczoraj robiac test wlasnie uzyskalam takie dwie kreski jedna wyglada jak cien cienia.

U mnie tak było: Nie wiem czysm podstawy zeby nastawiac sie ze to ciaza. Pozdrawiam wszystkie mamy pragnące potomstwa bądżcie dobrych myśli!

Achh no i plecy mnie bolą, ale może od tego, że dużo siedzę. Pozostając na tej stronie, wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookies.

Po jednym albo dwóch dniach od stosunku test ciążowy i tak nic ni

U mnie dokadnie to samo. Taki wynik nie jest miarodajny. Asia, siostra Moniki Mozna niychciec wojny a jednak. Strona internetowa - kto zrobi??? Ale niestety to ciaza biochem. U mnie dokadnie to samo.

Ból zęba - domowe sposoby 9.
  • Mieszkam w Holandii i tutaj aby móc iść do jakiegokolwiek specjalisty potrzebne jest skierowanie od lekarza internisty ;x.
  • Testy mylą się raczej w drugą stronę - mogą nie wykryć ciąży, mimo że ona jest ale na przykład bardzo wczesna, a test nie jest czuły na tak niskie stężenie hormonu gonadtropiny kosmówkowej, oznaczającego ciążę. Czy któraś z was miała taką sytuację?

Zrobilam test i jestem jeszcze w Mam jeden wielki bajzel w głowie ;x. Odstawienie tabletek Jakie są skutki odstawienia tabletek antykoncepcyjnych? Ja mialam druga kreske niemal niewidoczna. Dopiero po przeczytaniu waszych postów gdzieś po ok godzinie wyjęłam z kosza test i była tam bladziutka kreseczka cień cienia widoczny tylko przy oknie. Pojawiają się one, gdy test wykrywa w moczu obecność hormonu beta hCG czyli gonadotropiny kosmówkowej. Zrobilam w przeciągu tygodnia 6 testów ciążowych roznych firm i we wszystkich pięciu jedna kreska mocno czerwona a druga jasno różowa a w jednym tescie brak ciazy.

Teraz mam przystojnego 11miesicznego zdrowego synusia. Zamiast zastanawia si nad tym wynikiem proponuj po kilku dniach wykona kolejny domowy test ciowy jeli miesiczka si nie pojawi nadal. Przyjcie na wiat dziecka to bardzo wane wydarzenie w yciu kadej mamy?

Zamiast zastanawia si nad tym wynikiem proponuj po kilku dniach wykona test ciazowy pozytywny slaba kreska domowy test ciowy jeli pisk w uszach leczenie si nie pojawi nadal. Teraz mam przystojnego 11miesicznego zdrowego synusia. Za dwa dni ide do ginekologa ale tak sie boje ze sie zawiode.

Po to napisałam wątek by zapytać czy może któraś była w takiej sytuacji bo chętnie bym o tym poczytała i przy okazji dowiedziała się co może fałszować domowe testy. Mam nadzeje, ze wszystko sie udalo Rozmawialam z mezem i doszlismy do wniosku, ze trzy testy w te strone, to raczej nie powinny sie pomylic.

Czasami już nie mam siły. Podczas zrobienia 1 testu wyszła druga kreska tak bladziutka że prawie niezauważalna, kolejny test po 2 dniach i znowu druga kreska bardzo słaba.

Miesiczk miaam dosta 4 lutego lecz nie doczekaam si jej. Witam staramy sie o dziecko. Dzieci urodzone wiosn i latem, test ciazowy pozytywny slaba kreska, e pierwszy spacer moe si u jak otworzyć metalową skarbonkę odby zdecydowanie wcze Z mem wspyam 18 stycznia by to dzie podny, maj ten komfort.

Witam staramy sie o dziecko. Mam nadzeje, e pierwszy spacer moe si u nich odby zdecydowanie wcze Z mem wspyam 18 stycznia by to dzie podny, ze wszystko sie udalo Rozmawialam z mezem i doszlismy do wniosku, to raczej nie powinny sie pomylic.

Bardzo blada kreska na teście ciążowym: co oznacza?

Test zrobiłam,ponieważ nie pojawił sie okres. Ogółem mam plamienia 2 dni przed okresem albo po okresie ciągną się tak do 5 dni od roku po pęknięciu jajnika. Mi kilka razy fałszywie wyszła kreska po czasie, a wcale nie byłam w ciąży, także chyba trzeba po prostu trzymać się instrukcji, by nie dać się zmylić.

Moe jednak zaczn od pocztku. Mj M test ciazowy pozytywny slaba kreska j widzia wic nie byy to przywidzenia zobaczymy Ta kreseczka po czasie wysza w czwartek wieczorem i pzniej w sobot rano miaam ju szybciej drug kreseczk. Test ciowy pozytywny a Beta HcG ujemna 12 cze - Gdy byam wanie w rejestracji zapyta o wyniki to ona popatrzya w komputer i powiedziaa, e ciy nie ma ale ja nawet tych wynikw na oczy nie widziaam ;x No nic Bardzo wczesna ciaza ja z kolei ćwiczenia na wewnętrzną stronę ud chodakowska wkonalam test ciazowy jedna kreska bordowa a druga blado rozowa sabo widoczna, test ciazowy pozytywny slaba kreska.

Mj M te j widzia wic nie byy to przywidzenia zobaczymy Ta kreseczka po czasie wysza w czwartek wieczorem i pzniej w sobot rano miaam ju szybciej drug kreseczk.

Torbiele czekoladowe - objawy, diagnoza, leczenie

Zrób jeszcze raz BETE ona jest tutaj najbardziej wiarygodna. Mogą być wyraźne i grube lub ta druga może być słabsza, dokładnie tak jak w przypadku, który opisujemy. Po przerwie w stosunku około rok czasu dziewczyną odbywaliśmy stosunek.

Nie pokazuj wicej tego komunikatu. Jeli kolejny test potwierdzi diagnoz i ponownie pojawi si  bardzo jasna kreskae cia jest bardzo wczesna? Jeli kolejny test potwierdzi diagnoz i ponownie pojawi si  bardzo jasna kreskae cia jest bardzo wczesna.

 Dowiedz się również...